René Lima:

"S firmou STADAKOR jsem byl maximálně spokojen. Na poptávku opravy střechy (oplechování kolem komínu RD) reagovali velice rychle. Hned následující den se dostavil zástupce, který vyhodnotil stav a navrhl řešení, vlastní zakázka byla provedena do 5 pracovních dnů. Během této doby jsem se dostal do kontaktu s 5 zástupci firmy, vždy profesionální a věcné jednání. Mohu každému doporučit."

10. května


Miroslav Uhlíř:

"Rád bych poděkoval firmě STADAKOR za profesionální provedení elektroinstalace. Mohu pozitivně hodnotit kvalitu a průběh elektroinstalačních i zednických prací jako i vstřícný přístup majitele společnosti. Společnost STADAKOR mohu zájemcům o rekonstrukci svých domácností doporučit."

15. února


Michal Navratil:

"S firmou jsem byl spokojený ve všem mi vyšli vstříc. Můžu jen doporučit."

15. října


Vitkovaivet:

"Firmu Stadakor, s.r.o. jsme našli na internetu a díky výborným recenzím jsme se pro ni rozhodli. Z počátku jsme chtěli rekonstrukci domu dělat sami, ale po pár týdnech nám to přerostlo přes hlavu. Firma nám maximálně vyhověla ve všech ohledech. Všem určitě doporučujeme."

8. října


Petr Mácha:

"Společnost STADAKOR se podílela na rekonstrukci našeho rodinného domu a odvedla velmi dobrou práci. Vše bylo provedeno dle našich požadavků v předem domluvených termínech. Komunikace s panem majitelem je nadstandardní, práce řemeslníků profesionální. Zájemcům mohu jen doporučit."

12. dubna


Diana Poláchová:

"Firmu STADAKOR jsme si vybrali na základě doporučení od známých a udělali jsme dobře. Kvalitně odvedená práce na rekonstrukci našeho rodinného domu. Vedení firmy a pan majitel vše řešili profesionálně , vždy jsme se dohodli .Od projektu až po předávací protokol , vše v pořádku. Firmu doporučujeme."

24. března


Ad Jan:

"Při rekonstrukci rodinného domu provedla firma nadstandardně svoji práci, sousedé a známi nám práci řemeslníků velmi chválili, jednání a chování všech pracovníků i majitele byla velmí vstřícná. V případě jakýkoliv nejasností, dotazů nám bylo vše vysvětleno, eny, majitel nás pravidelně kontaktoval s dotazy na práci zaměstnanců, pravidelně dojížděl kontrolovat probíhající rekonstrukci, firmu určitě doporučuji a ještě jednou vyslovuji veliké děkuji. J. Š."

4. února


Lucie Tománková:

"Firmu Stadakor jsme si vybrali na základě doporučení a udělali jsme dobře. Jednalo se o poměrně komplikovanou stavbu RD v Malenovicích, proto jsme ocenili i spolupráci s architektem. Maximální spokojenost a spolehlivost firmy. Pan majitel nám vyšel vstříc ve všech ohledech. Dalším zájemcům určitě doporučujeme."

2. února


Petra Vysloužilová:

"Firma nám prováděla opláštění garážového stání. Jednání s p. majitelem bylo rychlé včetně odvedené práce. Byli jsme velice spokojeni."

23. listopadu


jurys ostrava:

"Firma Stadakor nám prováděla opravu bleskosvodu na činžovním domu.Vše proběhlo rychle a dle domluvy s jednatelem firmy panen Danem Kozlem kvalitně a ke spokojenosti všech.Firmu doporučuji. Jiří Friedel předseda SVJ Gončarovova 1527."

19. října


Radko Orenič:

"Firma STADAKOR nám rekonstruovala střešní krytinu na družstevním domě a mohu říci, že jak samotné jednání s firmou i výsledná práce byly více než profesionální. I v případě budoucích oprav domu budu s touto firmou počítat."

14. října


vera veverka91

"Firmu STADAKOR jsme si vybrali na základě hodnocení zákazníků a udělali jsme dobře. Práce na rekonstrukci našeho RD a komunikace s vedením firmy probíhaly na profesionální úrovni. Maximální spokojenost - doporučujeme !"

5. října


Vitaminy Heman:

"Chtěli bychom poděkovat celému týmu fa Stadakor, za precizně odvedenou práci při rekonstrukci bytu. Děkujeme a přejeme Vám další spokojené investory. Doporučujeme."

8. srpna


rob ostrava:

"Firma STADAKOR nám provedla rekonstrukci rodinného domu , včetně vyřízení žádosti o dotace. Spolupráce perfektní, jsme spokojeni s výsledkem . Firmu doporučujeme."

2. srpna


Marcela Belhová:

"Firma STADAKOR nám provedla rekonstrukci rodinného domu . Musím ríct, že velká spokojenost . Na zacátku podzimu jsme domluveni ješte na zateplení domu. Zamestnanci firmy jsou profíci a vyšli nám vstríc i nad rámec smlouvy . Dekujeme."

29. dubna


Petr Wolf:

"Firmu STADAKOR jsem si vybral na provedení stavebních prací, podle informací zákazníků, kterým práce prováděl. S touto firmou jsem byl nadmíru spokojen, práce provedli kvalitně, v termínu a byli nápomocni při řešení problémú.Doporučuji tuto spolehlivou firmu."

7. dubna

Pavel Němeček:

"Firmu jsme vybrali na kompletní rekonstrukci bytu na základě hodnocení zákazníků. Rekonstrukce proběhla v pořádku, komunikace s majitelem i stavbyvedoucím dobrá, na požadavky byli schopni rychle reagovat, takže spolupráce probíhala dobře. Doporučuji firmu pro případné zájemce."

6. března

Alena Pergerová:

"Firmu STADAKOR jsme si vybrali náhodně na provedení celkové rekonstrukce bytu. Řemeslníci vč. stavbyvedoucího p. Hartmana byli pracovití, pečliví a ochotni reagovat na naše požadavky a případné připomínky. Jsme velmi spokojeni s kvalitou provedených prací a hlavně s profesionálním jednáním, osobním přístupem i poskytnutými finančními bonusy majitele firmy p. Kozla. Děkujeme všem, kteří se na rekonstrukci bytu podíleli a ostatním zájemcům firmu STADAKOR určitě doporučujeme."

3. března

David Muller:

"Firmu STADAKOR jsem si vybral na rekonstrukci dvougeneračního RD . Realizace bez komplikací, splnili požadovaný termín. Doporučuji tutu spolehlivou stavební firmu."

31. ledna

martiniskova:

"Firma STADAKOR nám prováděla rekonstrukci rodinného domu. Vše probíhalo dle našich představ, komunikace s vedením společnosti na profesionální úrovni. Pan jednatel Daniel Kozel, dodržel vše na čem jsme se dohodli. Práce odvedená perfektně. Děkujeme samozřejmě všem zaměstnancům firmy a přejeme hodně úspěchů ."

22. ledna

smichal10:

"Firma vynikajícím způsobem splnila všechny požadavky na ní kladené, vytrhala starou podlahovou krytinu, vyrovnala povrch podlahy a položila plovoucí podlahu na ploše cca 75 m. Po dohodě, mimo původní dohodu, vymalovala před položením plovoučky místnosti. Vše bylo rychlé a perfektní. Domluva s firmou je skvělá! Děkuji"

6.prosince

LCEPELOVA:

"I když to se mnou a s letošním deštivým počasím řemesníci ani vedení firmy neměli jednoduché s ochotou plnily šechny mé výmysly.Stavba (poměrně složitá rekonstrukce spojení tří střech o ploše 112m2) se naprosto liší od projektu, zato přesně odpovídá mé představě. Velmi oceňuji vstřícnost i profesionální zkušenosti jak řemesníků tak i jejich vedení.Po skončení prací mi zůstal pocit, že lidem z firmy STADAKOR na spokojenosti zákazníka i na dobře odvedené práci skutečně záleží.A to je k nezaplacení"

4. listopadu

Vojtech Muller:

"Firma provedla zateplení, fasádu a vnitřní omítky v novostavbě domu. Vše bylo provedeno naprosto precizně, přesně dle domluvy a v termínu. Velmi oceňuji především přístup majitele firmy, se kterým se dá domluvit na všem, včetně například posunutí termínu platby."

18. října

kamila balcarova:

"Společnost STADAKOR provedla v naší sportovní hale TJ Sokol Krmelín výmalbu stěn chodeb, šaten a kanceláří. Velice oceňujeme vstřícný přístup, přizpůsobení našemu šibeničnímu termínu a bezchybné provedení práce. Děkujeme a rádi firmu doporučujeme."

5. září

VladislavKuchar:

"Firma prováděla realizaci hrubé stavby (patrový dům) ze stavebních prvků HELUZ, krov byl tvořen z masivních profilů rostlého dřeva, krytina LINDAB. Zedníci byli výborní, tesaři špičkoví, pokrývači kapitola sama o sobě (asi si mysleli, že si jejich práci nezkontroluji). Část střechy museli předělat. Musím ocenit majitele firmy, že se k problému postavil jako správný chlap a vše se vyřešilo k mé spokojenosti. Je vidět, že mu na dobrém jménu firmy záleží. Firmu doporučuji."

1. září

Renata Brableczova:

"Požadovali jsme výřez otvoru v nosné zdi. Firma nám vyšla vstříc a vyhověla našemu termínu realizace. Byli jsme spokojeni. Oceňuji osobní, rychlý a hlavně profesionální přístup pana majitele firmy. Firmu doporučuji."

12. srpna

Václav Kalvar:

"Zateplení a nová fasáda na rodinném domě a dalších přidružených objektech byla firmou STADAKOR, s.r.o. provedena na profesionální úrovní a dílo bylo předáno v řádném termínu. Jednání majitelů bylo férové a rovněž velmi profesionální. Nebyl problém se změnami, které jsem nad plán smlouvy požadoval udělat. Děkuji všem, kteří se na naší stavbě jakkoliv podíleli.

5. srpna

"Petr Sulo:

"Rekonstrukce koupelny proběhla bez nejmenšich ptoblému a na vysoké úrovni.S firmou jsem velmi spokojen.Určitě doporučuji ostatnim zájemcům"

2.srpna

malikkarel01:

"Spokojenost s kvalitou odvedené práce a hlavně s osobním přístupem"

2. srpna

Jan ANTON:

"Velmi kvalitně provedená řemeslná práce, i profesionální přístup přistup majitele při rekonstrukci koupelny ale i bytu po havárii. Doporučuji firmu Stadakor i pro jiné zájemce."

10. července

Poolkrok:

"Pracovníci firmy STADAKOR odvádějí přidělenou práci odborně a precizně, dodržují předepsané technologické postupy a ihned reagují na případné změny ze strany zákazníka. S úpravou vstupu družstevního domu a montáži velkých poštovních schránek jsou nájemníci spokojeni. Tímto bych rád poděkoval za profesionální přístup i panu Kozlovi a Hartmanovi. správce domu Orlová"

23. května

spajle:

"Firma STADAKOR s.r.o. nám provedla celkovou obtížnou rekonstrukci celého bytu (podlahy, omítky, elektřina, vyzdívky,...). Vstřícnost firmy a profesionalita nám pomohla ve výběru firmy pro realizaci. S firmou jsme byli velmi spokojeni, jak s kvalitou odvedené práce, tak s dodržením dohodnutých termínů a postupů. Rozhodně firma Stadakor patří k doporučení pro jiné zájemce."

13. května

Petr Hemza:

"I přes náhodný výběr firmy STADAKOR jsem se dočkal výborné spolupráce při přípravě a realizaci rekonstrukce koupelny rodičů. Kvalitní a ohleduplný přístup pracovníků během realizace zakázky byl samozřejmostí, v kombinaci se vzornou komunikací s vedením firmy mohu jen chválit."

6. května

Benbenek Jaroslav:

"Firma STADAKOR s.r.o. provedla v jedné místnosti rodinného domku novou podlahu a opravu omítek včetně sádrokartonového podhledu.Jsem velmi spokojen s kvalitou provedených prací,s dodržením dohodnutých termínů a hlavně se vstřícným a profesionálním přístupem všech pracovníků.Děkuji a firmu můžu jen doporučit."

18. března 2016

antijozo:

"Firma STADAKOR - jednatel i samotní pracovníci byli v případě sanace sklepa a zednických prací v našem domě velice ochotní a svou práci provedli řádně a v termínu. Oceňuji vstřícnost a flexibilitu při neočekávaných událostech v průběhu prací. Děkujeme!"

2. listopadu 2015

Martin Šeděnka:

"Firmu STADAKOR jsem si najal na zateplení RD, vše proběhlo výborně a s prací zaměstnanců jsem byl velmi spokojen. Pracovali profesionálně a velmi zodpovědně. Chtěl bych vyzvednout přístup a jednání majitele firmy, pana Kozla, na čem jsme se dohodli, to platilo, informoval předem o všech dalších krocích na stavbě a zpětná vazba na jakoukoliv připomínku byla okamžitá. Termíny byly přesně dodržovány a cena díla velmi příznivá. Firmu STADAKOR mohu jen a jen doporučit."

28. října 2015

Jan Sýkora:

"Majitel pan Kozel je velmi vstřícný, co slíbí, to také dodrží, je schopen zajistit nadstandardní ceny různého materiálu u dalších dodavatelů. Řemeslníci jsou pečliví a pracovití, vždy vyhoví požadavkům zadavatele. Všechny termíny byly řádně dodrženy a dílo bylo předáno v excelentním stavu, což není, obzvlášť ve stavebnictví, až zase tak běžné. Po zkušenostech mých přátel s jinými subjekty z tohoto oboru, musím konstatovat, že jsem měl notnou dávku štěstí při výběru realizátora rekonstrukce bytu."

10. září 2015

Ivana Dostálová:

"Vlasta Nováková Velké poděkování majiteli firmy panu Kozlovi a jeho zaměstnancům, kteří se podíleli na rekonstrukci mého bytu. Oceňuji a vyzdvihuji jejich vysokou profesionalitu, skvělou komunikaci, zodpovědnost, kvalitu i rychlost. Tuto firmu VŘELE DOPORUČÍM VŠEM !!!"

4. srpna 2015

pavel kohut:

"Kromě velmi profesionálního přístupu, vstřícného jednání a flexibility bych chtěl vyzdvihnout to, že tato firma přistupovala stejně zodpovedně k mým zakázkám , ať už šlo o větší projekt a nebo o menší zakázku. Doporučil bych všem."

19. června 2015

Mokoš:

"Rekonstrukce bytu - Perfektní přístup zedníků - slušní a pracovití. Všechny stavební práce probíhaly hladce. Tuto firmu mohu doporučit všem."

17. června 2015

INTERIORDESIGN iva taszkova:

"Profesionální přístup, rychlost realizace, skvělá komunikace, vše probíhalo hladce, bez zádrhelů nebo komplikací. Majiteli firmy panu Kozlovi děkuji obzvláš´t za férový přístup. Firmu HODNOTÍM VELMI KLADNĚ A DOPORUČUJI VŠEM"

17. června 2015

Ostrava - I. B.:

"Spolupráce s firmou byla na velmi vysoké profesionální úrovni. Zaměstnanci vykazují vysokou odbornost a jsou velmi ochotní. Velký dík patří i majiteli firmy p. Kozlovi za vřelý a lidský přístup. Tuto firmu může doporučit nejen dceři, ale i všem ostatním. Velmi spokojený zákazník"

18. dubna 2015

BD pod Lysou - Frýdlant nad Ostravicí: "Spolupráci s firmou STADAKOR, s.r.o. hodnotíme velmi kladně. Dobrá komunikace, včasnost provedení práce a profesionální přístup. Vzhledem k dobrému provedení vyžádaných prací budeme nadále s touto firmou spolupracovat a rozšiřujeme nabídku na další provádění stavebních úprav. Tuto firmu budeme nadále doporučovat."

2. dubna 2015

PAVEL FILIPI:

"Mohu jen doporučit!!!!! Splnění času,práce,kvality. Super komunikace. Na dnešní dobu ,až nevídané,že existuje "férová firma bez háčků"samozřejmě velkou zásluhu má na tom majitel firmy p.Kozel"

31. října 2014

Pavla Antonová:

"Antonová: S firmou spolupracuji již několik let a vždy k plné spokojenosti. Mohu jen doporučit."

10. září 2014

Bazalovi z Hýlova:

"Ochota, dobrá práce, dobrá cena, žádná časová prodleva, perfektní jednání. Vřele doporučujeme!!"

26. srpna 2014

Julie Chytřinská:

"Maximální spokojenost - ochota, profesionální přístup."

17. srpna 2014

Josef Kašpárek:

"Velká spokojenost s rozsáhlou rekonstrukcí bytu."

17. srpna 2014

Iva Machulová:

"Firmu jsme měli objednanou na výmalbu celého rodinného domu (novostavba) - komunikace s firmou byla výborná, stejně jako samotní malíří. Také cena byla velmi rozumná. Takže firmu mohu jen doporučit."

15. srpna 2014

MARKÉTA NAŇÁKOVÁ:

"Chci Vám ještě jednou poděkovat za profesionální přístup. Rekonstrukce domu proběhla dle našich představ. Doporučujeme tuto firmu všem, kdo chce stavět či provést rekonstrukci ."

15. srpna 2014

Kadeřabek:

"Velmi spokojeny s provedenim prace pri rekonstrukci byty, vvstricna komunikace na 100%, Dekuji."

15. srpna 2014

Daniel Kozel

Jednatel / STADAKOR s.r.o.

„Srdečně děkuji za všechny Vaše názory a připomínky. Celouu naší firmu to posunuje dál...“